• Large assortment in stock
  • Quality products
  • Competitive prices
  • Fast delivery
  • Personal advice
  • More than 40 years of experience
  • Private label possible

WKK - HR2 - Medium-wall heat shrink tubing - 3:1 - Without adhesive - Operating temperature up to 110 °C - 22/6 - Black - Length piece - 1.22 meters

Request a quote
Stock (pcs.): 869
HR2 medium-wall heat shrink tubing, for universal applications. Available in black. Shrink ratio 3:1.
More Information
Art.no. 2422151501
Brand WKK
Heat shrink tubing model Medium-wall heat shrink tubing
Heat shrink tubing type HR2
Shrink ratio 3:1
Color Black
Length (mtr) 1.22
Shape Round
As supplied: inner diameter in mm (min.) 22
After recovery: inner diameter in mm (max.) 6
After recovery: wall thickness in mm (min.) 2.4
Packaging type Length piece
Flame retardant No
Self-extinguishing No
With adhesive No
Printable No
Operating temperature (°C) -55 up to +110
Minimum full recovery temperature (°C) +120
Longitudinal change 0 up to 10% max.
MIL-SPEC No
UV resistant Yes
Halogen-free Yes
Properties Medium-wall heat shrink tubing with and without hot melt adhesive / Good environmental protection / Good electrical and mechanical properties / Ideal for low voltage applications
PU / Master Carton 150

Specificaties en eigenschappen

De HR2 krimpkous is vervaardigd uit een middelwandig materiaal, waardoor hij robuust genoeg is voor algemene toepassingen. De kous is standaard verkrijgbaar in het zwart en is UV-bestendig, waardoor hij geschikt is voor zowel binnen- als buitengebruik. Met een krimpverhouding van 3:1 krimpt de kous aanzienlijk, waardoor een strakke en veilige afdichting rondom het object gegarandeerd is. De kous is geschikt voor temperaturen tot 110°C en wordt geleverd in lengtestukken van 1.22 meter. De maatvoering van deze specifieke variant is 22/6, wat staat voor een diameter van 22 mm vóór krimp en 6 mm na krimp.

Voordelen en unieke kenmerken

Deze krimpkous onderscheidt zich door zijn gebruiksgemak en veelzijdigheid. De 3:1 krimpverhouding zorgt voor een snelle en efficiënte installatie, zonder dat er lijm nodig is. De UV-bestendigheid zorgt voor een langere levensduur, zelfs bij blootstelling aan zonlicht. De zwarte kleur zorgt voor een professionele afwerking en maakt de kous minder opvallend.

Toepassingen en gebruik

De HR2 krimpkous is ideaal voor een breed scala aan toepassingen, zoals het beschermen en bundelen van kabels en draden, het isoleren van elektrische verbindingen, het afdichten van componenten tegen vocht en stof, en het versterken van mechanische verbindingen. De kous is eenvoudig aan te brengen met een warmtepistool. Verwarm de kous gelijkmatig tot hij strak om het object krimpt.

Onderhoud en levensduur

De HR2 krimpkous vereist minimaal onderhoud. Zorg ervoor dat de kous schoon en droog blijft om optimale prestaties te garanderen. De levensduur van de kous is afhankelijk van de omgevingsfactoren en de gebruiksintensiteit.

Do you want to request a quote 
or do you have other questions?

Do not hesitate to contact us. Our experienced advisers are happy to help you.