• Large assortment in stock
  • Quality products
  • Competitive prices
  • Fast delivery
  • Personal advice
  • More than 40 years of experience
  • Private label possible
X
Order, save and plant with us from € 500! Spent € 500 more on our webshop..

WKK - HRA2 - Medium-wall heat shrink tubing - 3:1 - With adhesive - Operating temperature up to 110 °C - 22/6 - Black - Length piece - 1 meters

Request a quote
Stock (pcs.): 109
HRA2 medium-wall heat shrink tubing contains adhesive lining, which melts when the tubing is heated and shrunk. This ensures seamless application. Suitable for universal applications. Available in black. UV resistant. Shrink ratio 3:1.
More Information
Art.no. 2412151401
Brand WKK
Heat shrink tubing model Medium-wall heat shrink tubing
Heat shrink tubing type HRA2
Shrink ratio 3:1
Color Black
Length (mtr) 1
Shape Flat
As supplied: inner diameter in mm (min.) 22
After recovery: inner diameter in mm (max.) 6
After recovery: wall thickness in mm (min.) 2.4
Packaging type Length piece
Flame retardant No
Self-extinguishing No
With adhesive Yes
Printable No
Operating temperature (°C) -55 up to +110
Minimum full recovery temperature (°C) +120
Longitudinal change 0 up to 10% max.
MIL-SPEC No
UV resistant Yes
Halogen-free Yes
Properties Medium-wall heat shrink tubing with and without hot melt adhesive / Good environmental protection / Good electrical and mechanical properties / Ideal for low voltage applications
PU / Master Carton 180

Specificaties en eigenschappen

De HRA2 krimpkous heeft een krimpverhouding van 3:1, wat betekent dat de kous krimpt tot een derde van zijn oorspronkelijke diameter. Dit zorgt voor een strakke en nauwsluitende pasvorm rondom het object. De kous is vervaardigd uit een middelwandig materiaal en is zwart van kleur. De ingebouwde lijmlaag smelt tijdens het krimpen en zorgt voor een waterdichte en extra sterke verbinding, ideaal voor veeleisende omgevingen. De kous is geschikt voor temperaturen tot 110°C en is UV-bestendig. Deze variant wordt geleverd in lengtestukken van 1 meter.

Voordelen en unieke kenmerken

De combinatie van een middelwandige constructie en een krimpverhouding van 3:1 maakt deze krimpkous geschikt voor een breed scala aan toepassingen. De lijmlaag zorgt niet alleen voor een uitstekende afdichting, maar ook voor extra mechanische bescherming en trekontlasting. De UV-bestendigheid zorgt voor een langere levensduur, zelfs bij blootstelling aan zonlicht. De zwarte kleur zorgt voor een professionele en onopvallende afwerking.

Toepassingen en gebruik

Je kunt deze krimpkous gebruiken voor diverse toepassingen, zoals het beschermen van kabelverbindingen, het bundelen van kabels, het isoleren van elektrische componenten en het repareren van beschadigde kabels. De kous is eenvoudig aan te brengen met een warmtepistool of een andere geschikte warmtebron. De lijmlaag activeert bij verhitting en zorgt voor een perfecte afdichting.

Onderhoud en levensduur

De HRA2 krimpkous vereist geen specifiek onderhoud. Zorg ervoor dat de kous correct is aangebracht en beschermd is tegen extreme temperaturen buiten het gespecificeerde bereik. De levensduur is afhankelijk van de omgevingsfactoren en de toepassing.

Do you want to request a quote 
or do you have other questions?

Do not hesitate to contact us. Our experienced advisers are happy to help you.